Draw.io İle Diyagram Çizmek

Draw.io İle Diyagram Çizmek

draw. Io nedir? Nasıl Yapılır diyagramı oluşturulur? Draw.io ücretsiz bir çevrimiçi diyagram uygulamasıdır. Draw.io bir proje oluşturmak için çok sayıda temel görüntü kullanan bir diyagram uygulamasıdır.

draw. Io nedir?

Draw.io ücretsiz bir çevrimiçi diyagram uygulamasıdır. Draw.io bir proje oluşturmak için çok sayıda temel görüntü kullanan bir diyagram uygulamasıdır. Basit sürükle ve bırak teknikleriyle, bu kullanımı kolay web sitesi hemen hemen herkesin kullanabileceği ve tasarlayabileceği bir yöntem sunar. İçinde draw.io bir diyagram üzerinde çalışırken veriler yerel cihazınızda saklanır, diyagram verileriniz hiçbir zaman sunucumuza gönderilmez. Geçici grafik verileri draw.io grafiği eski bir tarayıcı (Internet Explorer) veya PDF dosyası kullanarak raster (resim) biçiminde dışa aktardığınızda, sunucularına gönderildiği tek zamandır. bu biçimler tamamen tarayıcınızdadır. Şematik verileriniz hiçbir zaman kaydedilmez, görüntü veya PDF dosyası alınır alınmaz silinir.

draw.io , ISO / IEC elde etmenize yardımcı olabilir

 

sertifika Diyagram verileriniz, diyagramınızı kaydettiğiniz cihaz ve platformun dışında paylaşılmadığından veya depolanmadığından, draw.io ISO 27000, 27001 ve 27002 sertifikalarına, veri koruma ve birleşme için üç küresel standarda ulaşmanıza yardımcı olabilir draw.io . eğer kullanırsanız, şekillendirebilirsiniz süreçlerin. Yerleşik ve eksiksiz bir revizyon geçmişine ek olarak, draw.io diyagramınız ISO 19011 (denetim ve kalite yönetim sistemi) sertifikasına ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Daha verimli denetim için grafikler

BT ve iş süreçlerinin de değerlendirildiği dış kurumsal yönetim ve finansal denetimler, özellikle profesyoneller için ortak bir gerekliliktir. düzenlenmiş sanayi, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve halka açık şirketler SarbanesOxley Yasası kapsamında denetlenmelidir. Amerikan Borsası. Süreçlerinizin akış şeması bu kontrolü çok daha az zaman alıcı ve çok daha az stresli hale getirir. Metin veya meta verileri paylaşmadan diyagramları paylaşabilirsiniz: anonim draw.io eklenti, metninizdeki tüm metin ve meta verilerin üzerine yazar, böylece hassas bilgileri paylaşmadan örtülü olarak paylaşabilirsiniz.

Draw.io sunucusunun, mühendislik ekibimizin hata ayıklaması için cihazınız ve IP adresinizle ilgili bilgileri günlüğe kaydetmesi gerekirken, bu günlüklerin her 10 günde bir üzerine yazılır ve teknisyenlerin erişimi olmayan personelin üzerine yazılır.

Tüm yazılımlarda olduğu gibi bir hata oluştuğunda, draw.io ortaya çıkan koşullu kod satırıyla sunucuya bir hata raporu gönderir. Bu hata raporları herhangi bir kişisel bilgi veya şematik verilerinizin herhangi bir bölümünü içermez.

draw.io ve GDPR

Draw.io web siteleri Google Analytics veya reklam gibi herhangi bir izleme kodu içermiyorsa, mümkün olduğunca az sayıda birinci taraf çerezini kullanırız, web işaretlerini asla kullanamayız ve profil tarayıcınızın parmak izini size söylemeyiz. Kişisel diyagramınız ve draw.io veriler güvende.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.